Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв
Трябва да се възхитим на Бойко Борисов и на ГЕРБ за начина, по който вървят във всички тези кризисни моменти. Те извадиха много силен коз - Росен Желязков, който е абсолютен авторитет. Хората, които наблюдават политическия живот, знаят, че това е единственото име, за което в момента можем да се хванем и да го последваме. Така че мисля, че нашата демокрация и бъдещето ни са в ръцете на един прекрасен човек, който може да води народа напред. Вярвам му. Другите, които се присъединиха към ГЕРБ, имат уникален шанс, който сякаш се дава свише, отгоре, коментира пред Нова тв изпълнения мандат при президента певицата Есил Дюран.
С тази формула 1 плюс 3 стабилността винаги е под въпрос. Ако за нещо трябва да поздравим ГЕРБ, то това е, че за седми път не се препънаха. Ще си починем малко. Аз си пожелавам от това правителство да сложи фокус върху електронното управление, коментира Жоро Пенчев.
И аз искам да се поздравим за белия пушек, за това, че вече ще имаме правителство. Крайно време беше. Все пак не може държавата да се управлява без редовен кабинет. Думите на Лена Бориславова са скандални, защото е твърде пресилено да се нарича едно управление, което дори още не е започнало, коментира проф. Николай Овчаров.
Почти с удоволствие ПП влизат в ролята си на опозиционери, защото не могат да управляват, то се видя. Сто дни се дават на всяко едно управляние преди да му се дава оценка, а не преди то още да се е създало, коментира още той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Добрич обяви грипна епидемия от 19 януари
Дата: 15/01, 17:06
Станков: Цената на електроенергията за битовите потребители в България е сред най-ниските в Европа
Дата: 15/01, 17:00
5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 15/01, 17:00
Във Варна: Одобриха „Програма за опазване на околната среда“ до 2033 г.
Дата: 15/01, 16:47
Иво Иванов: Тръмп превърна САЩ в авторитарна държава
Дата: 15/01, 16:41