Снимка Булфото
"Соколите" полетяха и зарадваха публиката си.
Старши треньорът на Спартак Варна Николай Киров изрази задоволството си от изразителния успех с 4:2 над Септември София в мача от 25 кръг на еfbet Лига.
„Не съм любител на статистиката, имаше интересни неща в атака, направихме добри комбинации, особени при преходите, но допуснахме и грешки в защита. Вероятно се е харесал на публиката. Повече скорост имаме, което в много важно в съвременния футбол. Имаха добър изпълнител на статични положения, бяхме взели мерки, трудно се оправяхме“, сподели Николай Киров пред DIEMA SPORT.
“В края на мача запазих няколко човека, които висят с картони. За мен е по-важно да презаредим батериите в паузата и да отработим някои ситуации”, каза още наставникът.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Инженерната инфраструктура на "Алея Първа" във Варна ще е готова до 15 май
Дата: 24/02, 16:06
Биков: Смяната на областните управители не гарантира честни избори и безпристрастност на правителството
Дата: 24/02, 15:58
Положиха нов бетон на моста край ардинското село Китница
Дата: 24/02, 15:45
Времето във Варна в сряда: По-ниски температури и валежи
Дата: 24/02, 15:33
Поне 10 нови магазина и 270 нови работни места открива Lidl през 2026 г.
Дата: 24/02, 15:30