снимка: Фейсбук, Министерство на правосъдието
Повече от два часа няма достъп до сайта на Министерство на правосъдието, което се срина минути след като публикува за обществено обсъждане проект на Закон за прозрачност и почтеност в управлението, показва справка на Петел.бг.

Законопроектът има за цел да повиши прозрачността и отчетността в процеса на създаването и изменението на нормативни и общи административни актове. С него се урежда устната и писмена комуникация на органи на публичната власт и техни висши представители с лица, които се стремят да въздействат в защита на определен обществен, групов или частен интерес, пише "24 часа".
Повече по темата четете тук: https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/22186866
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Във ВМА - Варна приеха трима души, пострадали от пожари
Дата: 31/01, 09:00
Ружа Райчева: Бойко Василев не избегна нито един неудобен въпрос към Радев
Дата: 31/01, 08:51
Варненската полиция: Продължава издирването на Диян Иванов, заподозрян за убийство
Дата: 31/01, 08:50
Ремонт на Аспаруховия мост се очаква най-рано през пролетта на 2027 година
Дата: 31/01, 08:402 Коментара
Костадинов: Отлично интервю на Радев в Панорама. За пореден път каза, че е за еврото, че според международното право Крим е украински
Дата: 31/01, 08:391 Коментар