снимка: МВР
На границата с Румъния трафикът е интензивен на граничния контролно -пропускателен пункт (ГКПП) „Кардам“ на изход за товарни автомобили, съобщава Главна дирекция „Гранична полиция“ на МВР на интернет страницата си по данни към 6:00 часа тази сутрин, предава БТА.
Поради извършване на основен ремонт на българския участък на Дунав мост при Русе е въведена временна организация на движение, като трафикът се осъществява в една лента с пропускателен режим и се регулира със светофарна уредба. Освен ГКПП „Русе“, шофьорите в региона могат да се насочат и към граничните пунктове „Силистра“, „Кардам“, „Дуранкулак“, „Кайнарджа“ и „Крушари“. Последните два пункта са с работно време от 8:00 до 20:00 часа всеки ден, през тях не се пропускат товарни автомобили.
На границата с Гърция трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове. През граничните пунктове "Маказа", „Златоград“ и „Ивайловград“ е разрешено преминаването само на леки коли и микробуси.
На границата с Турция трафикът е нормален на всички гранични пунктове. Временно преминаването през ГКПП "Малко Търново" ще се извършва на едно трасе поради реконструкция на пункта.
На границите със Сърбия и Република Северна Македония трафикът е нормален на всички гранични контролно -пропускателни пунктове.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иван Бакалов: Радев може да свърши като Виденов
Дата: 08/05, 12:25
Социолог: ГЕРБ и ДПС са по-меката опозиция. Това е опит да пресекат реваншистки устрем
Дата: 08/05, 12:18
Гюров предаде властта на Румен Радев, завеща му и специална папка
Дата: 08/05, 12:15
Фалшиви съобщения за глоби от КАТ крадат пари и лични данни
Дата: 08/05, 12:041 Коментар
Повече от месец е спряно извозването на боклука на "Ален Мак" във Варна заради ВиК изкопи за нови строежи
Дата: 08/05, 12:01