По време на Зимните олимпийски игри международната корпорация КУБ предлага специални условия за придобиване на жилищни имоти за спортисти. Програмата, която предвижда 2% отстъпка за жилища в проектите Forest Club във Варна, ще бъде валидна от 6 до 22 февруари 2026 година. За това съобщиха представители на компанията на нейния уебсайт.

Уточнява се, че акцията важи за състезатели от клубове по олимпийски дисциплини и обхваща завършени апартаменти и вили в комплексите Forest Club House и Forest SeaView. Първият проект включва двуетажни вили с отделни апартаменти, а вторият – пететажни жилищни сгради с гледки към морето в близост до защитена горска зона.
Двата комплекса са обединени от обща спортна и рекреационна инфраструктура, ориентирана към целогодишна физическа активност – отопляем басейн, СПА център, фитнес зала, спортни площадки и велоалеи.
От КУБ Корпорация посочват, че целта на инициативата е да направи за професионалните спортисти по-достъпно закупуването на комфортно жилище, в което средата, архитектурата и услугите подпомагат подготовката за нови постижения.
„КУБ дълбоко уважава олимпийския дух и споделя ценностите, които международният спорт отстоява – активен начин на живот, стремеж към постижения и създаване на среда, която мотивира развитие и движение напред“, подчерта основателят на корпорацията Олег Невзоров.
* публикация
Сачева: Запазването на възможността хората да гласуват и на машини, и на хартия е най-правилното
Дата: 07/02, 19:58
Домусчиев атакува Гонзо и БФС, иска оставки и проверка на дипломите за средно образование
Дата: 07/02, 19:392 Коментара
Приятел на Калушев: В хижата ме запозна с момче - каза "моят син"
Дата: 07/02, 19:30
Спартак с позиция за съдийските отсъждания по време на дербито
Дата: 07/02, 19:19
Кокинов за случая "Петрохан": Беглецът очевидно има какво да крие, най-вероятно е напуснал страната
Дата: 07/02, 19:072 Коментара