Редактор: Недко Петров
Стопкадър БНТ
Както се очертава, най-вероятно БСП няма да влезе в парламента. Може би това ще бъде катарзиса, който най-после ще раздвижи партията и ще задейства останалите съпротивителни сили, и най-накрая ще я изчисти от тази плесен, която е обраснала в тялото й.
Такова мнение изрази членът на БСП и бивш енергиен министър Румен Овчаров.
Кирил Добрев и Драгомир Стойнев носят вина за това, което се случва в БСП след юли месец 2024 година. Целта, която е е момента, е вкарването на БСП в тази позиция на обслужването на интереси на Делян Пеевски, Бойко Борисов и ГЕРБ, и на практика заличаване на БСП, добави той.
Кирил Добрев е брокерът, който предаде БСП на Пеевски и Борисов. Целта е да използва БСП, за да задоволи клиентелски интереси на така наречените съратници, които движи със себе си. На практика да обслужва Пеевски и Борисов, разбира се, получавайки съответните икономически облаги. Аз няма какво да доказвам, има достатъчно факти, каза още по БНТ Румен Овчаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Самолет се разби в река Хъдсън, всички на борда оцеляха
Дата: 03/03, 23:18
Писателят Георги Бърдаров: Не познаваме историята си в дълбочина, а по-скоро клишета
Дата: 03/03, 23:12
Плувецът Цанко Цанков стана световен вицешампион в ледени води
Дата: 03/03, 23:06
Фон дер Лайен и Зеленски обсъдиха днес тръбопровода „Дружба“
Дата: 03/03, 23:00
Bloomberg: Путин е единственият победител от войната в Иран
Дата: 03/03, 22:48