Пламен Михов: Искам да видя духа на Спартак


10/04/2026, 09:25

Снимка Фейсбук

Легендата на Спартак Варна Пламен Михов е уверен, че играчите на родния му клуб ще оставят сърцата си на терена днес и ще спечелят срещу Добруджа.

„Очаква ни трудно домакинство срещу отбор от нашата черга и пряк конкурент за оцеляване. Вярно е, че те са във възход с новия си треньор и се намират в добра форма, което бе потвърдено и в последния им мач срещу лидера. Но ние няма закъде повече да отстъпваме и ако искаме да се спасим, трябва да вземаме подобни мачове“, заяви за Novsport.com Михов.

„Според мен играчите ни в офанзивен аспект са длъжници на отбора тази пролет, и се надявам в оставащите девет мача да покажат, че заслужават да носят фланелката на Спартак. Искам също да видя и прословутия спартаковски дух, на който са ни учили от малки“, добави Пламен.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Катастрофи в страната през изминалото денонощие взеха две жертви
Дата: 24/07, 08:26

САЩ налагат мита върху търговски партньори от целия свят
Дата: 24/07, 08:23

Без товарни превози по Дунав: Заради сушата нивото на реката е ниско
Дата: 24/07, 08:21

КЕВР определи компенсации за юни за бита
Дата: 24/07, 08:16

Украински дрон нанесе удар в склад в Санкт Петербург
Дата: 24/07, 08:12

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия