кадър: Нова тв
Гласувах за една страна, в която в парламента се влиза с идеи, с политики, а не с пачки в пояса. Това каза пред медиите служебният министър-председател Андрей Гюров, който упражни правото си на глас чрез машинен вот в Благоевград.
Гюров посочи, че е гласувал за държава, в която политиците управляват с приличие и не се самозабравят, а полицията работи с чест и достойнство по закон „и не си тръгва тогава, когато става напечено“, предаде БТА.
Служебният премиер каза още, че е гласувал за държава, в която прокуратурата разследва сигналите на гражданите, а не на „бухалките“, една европейска България, в която хората са с високо вдигната глава и никой не може да си позволи да ги притиска или да ги унижава.
Много е важно всички български граждани днес да излязат да гласуват, за да покажем, че всъщност свободните хора и техният глас са по-силни от всякакви жалки опити за манипулиране на изборите, каза още Андрей Гюров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преглед на доброволните формирования ще се проведе в Долни чифлик
Дата: 21/04, 20:13
Голяма авария остави без ток от обяд район до Колхозния пазар във Варна
Дата: 21/04, 20:08
Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50
Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50
Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47