Снимки: ОД на МВР - Варна
Със съдействието на служители от Регионална дирекция “Пожарна безопасност и защита на населението” във Варна се извърши високорискова операция във връзка с разкриване на тежко криминално престъпление. Това съобщават във фейсбук страницата си от Областната дирекция на МВР в морската столица.
Екипи от Сектор „Специализирана оперативна дейност“ (СОД) към РДПБЗН – Варна са оказали съдействие на полицаите при провеждане на процесуално-следствени действия във връзка с убийството в землището на село Кичево, за което беше съобщено по-рано днес.
В рамките на операцията бе извършено претърсване на кладенец с дълбочина около 60 метра в труднодостъпна и опасна среда.

За целта са били използвани алпийски и водолазни способи със специализирано спасително и водолазно оборудване, като са били взети всички необходими мерки за безопасност при работа, добавят още от полицията.
Припомняме, че при това убийство жертвата и извършителят са се познавали. Отношенията им са били между наемател и наемодател, при което са възникнали определени спорове между тях. Жертвата е на 50-години, а обвиненият - на 36 години. Считаният за извършител е бил наемател на имот.
Престъплението е извършено в разсадник близо до разклона за село Осеново. Жертвата е била добре укрита, а самото престъпление - планирано предварително.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Във Варна виртуалните посещения в библиотеката вече са повече от физическите
Дата: 27/01, 08:51
Земетресение от 5.8 по Рихтер е регистрирано на остров Ява
Дата: 27/01, 08:46
3 години след като е закрил партидата си за вода Люси Иларионов е осъден за неплатена сметка
Дата: 27/01, 08:44
Експерт: Потребителите дават най-тежките санкции на нарушителите
Дата: 27/01, 08:39
Нова мощна буря вилнее над Британските острови
Дата: 27/01, 08:33