Снимка: АПИ
От 11 до 14 ч. утре - 25 февруари, за кратки интервали от време ще се ограничава изцяло движението по Дунав мост при Русе за извършване на частични ремонти на пътната настилка. Дейности ще се изпълняват в платното на съоръжението, което не е основно ремонтирано.
В момента се работи в 320-метров участък в платното в посока България, припомнят от Агенция „Пътна инфраструктура“.
От натоварения трафик по съоръжението е компрометирана старата и не ремонтирана настилката и дейности сега се предприемат, за да се осигури безопасността на движение. По време на работата всички автомобили ще изчакват на място.
От агенцията апелират шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Камала Харис: Спрете Тръмп! Въвлече ни във война, която американският народ не желае
Дата: 01/03, 11:43
Отлагат двойното поскъпване на тол таксите за камиони и автобуси
Дата: 01/03, 11:331 Коментар
Дара призна: "Bangaranga" беше фаворит и в моето сърце
Дата: 01/03, 11:16
Българка в Израел: Най-тежките атаки бяха през изминалата нощ
Дата: 01/03, 10:57