Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Утре ни очаква слънчево и малко по-топло време. Вятърът в повечето области ще е слаб от изток, а максималните температури ще са между 6 и 12 градуса. В столицата и Пловдив около 9, а във Варна максимална около 6.
През следващите дни атмосферното налягане остава по-високо от средното за месеца. Според прогнозата за космическото време до вторник не се очакват геомагнитни бури, но вероятност за смущения в земната магнитосфера има към 3 март.
В петък по нашето Черноморие ще е слънчево, а следобед с увеличение на облачността. Там вятърът ще е слаб, с максимални температури между 6 и 8 градуса.
В планините прогнозата също е за слънчево време, но остава опасността от лавини. Вятърът ще е умерен до силен. Временни увеличения на облачността предстоят над масивите в Югозападна България, като максималните температури ще са между минус 3 и плюс 3 градуса.
Затоплянето ще продължи и през следващите пет дни. В събота повече облаци ще има над Източна България, но вероятността за валежи е малка. В неделя баба Марта ще ни се усмихне със слънчево и по-топло време.
Подобни са изгледите и за понеделник. Тогава минималните температури ще бъдат между минус 2 и плюс 3 градуса, а максималните между 12 и 17, малко по-ниски по Черноморското ни крайбрежие, заяви по бТВ Боби Лазаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
От 1 март вдигат цената на водата в Шумен
Дата: 26/02, 22:50
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 26/02, 22:50
Новите колекции в Bonito.bg: Защо дамските обувки от Legero, Ara, Caprice и Peter Kaiser са инвестиция в самочувствие?
Дата: 26/02, 22:50
Помогнаха на котарака Мъри, символът на връх Мусала, до дни го връщат отново в планината
Дата: 26/02, 22:40
Хилъри Клинтън: Нямам информация за престъпленията на Епстийн и не си спомня някога да съм се срещала или разговаряла с него
Дата: 26/02, 22:30