Снимка: Пиксабей
"Пари Сен Жермен" може да отнесе наказание от Европейската футболна централа (УЕФА) заради дълга на клуба към бившия нападател на отбора Килиан Мбапе, съобщава авторитетното издание "Екип“.
Според информацията на 20 декември адвокатите на играча на "Реал" (Мадрид) са подали иск пред Апелативната комисия на Футболната федерация на Франция с искане на налагане на санкции на клуба от Париж, предава Фокус.
Според регламента на УЕФА, "Пари Сен Жермен" е задължен до 15 януари да предостави информация за отсъствие на задължения. Ако такава не постъпи, клубът е заплашен от санкции от УЕФА.
По-рано стана ясно, че от клуба от Париж дължат на Мбапе 55 млн. евро за неизплатени заплати и бонуси.
Килиан Мбапе бе част от "Пари Сен Жермен" от 2017 година до лятото на 2024 година, когато премина като свободен агент в "Реал" (Мадрид).
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 21/01, 09:20
Близо 200 безстопанствени котки са кастрирани, обезпаразитени и маркирани във Варна
Дата: 21/01, 09:11
Севлиевски към водещи: Дръжте дебата за изборите, където трябва да е
Дата: 21/01, 09:10
Силните геомагнитни бури продължават и днес
Дата: 21/01, 09:05
Благомир Коцев: Радев би могъл да е потенциален партньор
Дата: 21/01, 08:561 Коментар