Снимка: Булфото
В района на Съдебната палата до спирката на трамваите в София е регистриран инцидент, при който мъж се е подхлъзнал и е паднал върху заледен участък от пешеходната зона.
По информация на агенцията инцидентът е станал заради силно заледената настилка след ниските температури през последните часове, предава Булфото.
Мъжът е бил в съзнание и в стабилно състояние след падането. Той е успял сам да се изправи и не е потърсил спешна медицинска помощ, като не е било извикано и медицинско лице на място. По първоначални данни няма данни за сериозни травми.
Инцидентът отново поставя на дневен ред проблема със заледените тротоари и недостатъчното им почистване в ключови обществени зони на столицата, особено около сгради с интензивен пешеходен трафик, каквато е Съдебната палата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Градският транспорт във Варна с промени по време на грипната епидемия
Дата: 13/01, 15:10
Реновират парк "Елин Пелин" във Варна
Дата: 13/01, 15:05
Задържаха нигериец, представил фалшив документ пред служител на софийското летище
Дата: 13/01, 14:53
Борисов: Васил Терзиев трябва да остане кмет на София като пример какво могат ПП и ДБ
Дата: 13/01, 14:471 Коментар
Слави Трифонов: По цели нощи не мога да спя и гледам тик ток, затова реших и аз да създам акаунт
Дата: 13/01, 14:411 Коментар