снимка: МВР
Водач на камион с турска гражданство е задържан при опит да подкупи полицаи, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Хасково. Вчера в хода на съвместен контрол между пътни полицаи от Харманли и служители на Държавна автомобилна администрация е спрян за проверка товарен автомобил, движещ се в посока от Харманли за Симеоновград.
В хода на проверката 48-годишният водач е поставил в паспорта си 20 евро и извадил от дрехите си още толкова, които подал през кабината на камиона на служителите с цел да осуети действието по служба. Полицаите - младши инспекторите Даниел Колев и Георги Димитров незабавно са го задържали за срок до 24 часа по образуваното бързо производство, предаде БТА.
Предходният аналогичен случай в региона бе отново с турски гражданин и на територията на община Харманли. На 17 юни след полунощ на булевард „България“ в Харманли 63-годишен турски водач подаде за проверка паспорта си с пъхнати в него 30 евро с цел да осуети контрола.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Билетите за полуфинала на Световното между Аржентина и Англия са два пъти по-скъпи от тези за другия мач
Дата: 13/07, 21:38
A1 Gaming League отново събра феновете на електронните спортове на Aniventure Comic Con 2026
Дата: 13/07, 21:30
Международната морска организация се обяви против таксите в Ормузкия проток, които обяви Тръмп
Дата: 13/07, 21:28
Катастрофа между автовоз и микробус на Подбалканския път, има пострадал
Дата: 13/07, 21:21
20-годишният шофьор от Варна, който с дрифт обърна колата си по таван, остава без книжка за 1 година
Дата: 13/07, 21:16