Пиксабей
Летищата на два от най-популярните гръцки острови – Корфу (Ioannis Kapodistrias) и Санторини (Thira) временно преустановяват полети поради мащабни ремонтни дейности на пистите.
На остров Корфу летището е напълно затворено за търговски полети от 12 януари до 26.01. Обслужват се единствено спешни медицински полети и хеликоптери при операции за търсене и спасяване на животи.
На летището в Санторини също се извършва цялостно обновяване на настилката на пистата и модернизация на критичната инфраструктура. То остава затворено до 19 януари, предаде Нова телевизия.
Тъй като въздушната връзка е прекъсната, единственият начин за достигане до тези острови в момента е чрез ферибот. Пътуващите от Атина могат да използват пристанището на Пирея за Санторини и Игуменица за Корфу.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Строежът в „ЗЕЛЕНИКА“ – митове, факти и реалност
Дата: 23/01, 12:40
Собственикът на NVIDIA: Заплатите на водопроводчици, електротехници и строители ще станат 6 цифрени
Дата: 23/01, 12:37
Инспекцията по труда проверява инцидент с пострадал грузинец на борса край Хасково
Дата: 23/01, 12:33
За първи път в България мъж придоби апартамента на приятелката си по давност без брак
Дата: 23/01, 12:30
КУБ Кънстракшън разшири строителните си правомощия в България
Дата: 23/01, 12:30