Кадър БНТ
Само една фирма е проявила желание да се ангажира със зимното поддържане на „Приморски“ и „Младост“ във Варна. Оферта за двата района е подадена от „Хидрострой“ АД, съобщи Moreto.net.
Предложението е разгледано буквално преди дни. Подадената оферта означава, че има реален шанс в средата на зимата снегопочистването в двете кметства все пак да бъде подсигурено. При предходните обявления за избор на изпълнител дори не се появиха кандидати, които да искат да се ангажират с дейността.
Общата прогнозна стойност на поръчката е над 370 хил. евро за двата района. В договорите е заложена месечна такса готовност, която е над 30 хил. евро месечно за всеки район.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Отхвърлиха предложението членовете на ЦИК да нямат право да заемат ръководни длъжности в политически партии
Дата: 19/01, 17:24
Активите на пенсионните фондове във втория и третия стълб към края на 2025 г. надхвърлят 31,2 млрд. лева
Дата: 19/01, 17:16
Румен Радев свиква спешна среща на екипа си преди обръщението към нацията
Дата: 19/01, 17:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 19/01, 17:00
Шефът на АПИ за Аспаруховия мост във Варна: За момента в състоянието на съоръжението няма нищо притеснително
Дата: 19/01, 16:49