Снимка: Булфото
Пълноправното ни приемане в Шенген е достижение на много правителства и на много екипи, и няма да допуснем в това да се сложи лъжица катран, каза служебният премиер Димитър Главчев, който посети днес граничния контролно-пропускателния пункт (ГКПП) „Дунав мост“ при Русе. Главчев е придружаван от служебните министри на регионалното развитие и благоустройството Виолета Коритарова и на транспорта и съобщенията Красимира Стоянова.
Той обяви, че е бил изненадан от информациите, че се искат бележки от паркинг от водачите на тежкотоварни автомобили, но кабинетът е реагирал веднага. Главчев допълни, че специално е минал през буферния паркинг преди граничния пункт и там са били десетина камиона.
Два са принципите, от които трябва да се ръководим, каза Главчев. Единият е да минават възможно най-бързо автомобилите, а втория – когато се получи задръстване, да не се пречи на нормалния живот на русенци, добави служебният премиер.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
МО потвърди потъването на кораба при Маслен нос, огледът продължава утре
Дата: 20/02, 17:34
МОН за случая на насилие във Врачанско училище: Ако се установи вина на визирания учител, ще се предприемат безкомпромисни мерки
Дата: 20/02, 17:29
Зам.-кмет на Варна: МБАЛ "Св. Анна" трябва да може да привлича млади лекари
Дата: 20/02, 17:18
МРРБ започва прием на заявления за вписване в Регистъра на професионалните домоуправители
Дата: 20/02, 17:13
В Гюргево разкриха четирима, сред които и българин, замесени в нелегална миграция
Дата: 20/02, 17:09