Снимка АПИ
Важно новина за всички шофьори, които преминават с колите си по родна магистрала.
Скоростта на движение в участъка от 67-и до 80-и км на автомагистрала „Тракия“ в област Пазарджик е намалена до 100 км/ч. поради неравности, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура".
Целта е повишаване безопасността на движение в 13-километровата отсечка, която не е ремонтирана повече от десет години. По трасето са монтирани пътни знаци и табели, сигнализиращи шофьорите за неравностите и необходимостта да ограничат скоростта.
Предстоят частични ремонтни дейности в участъка по програмата за текущо поддържане, като в момента се подготвят нужните документи за възлагане на работите, пише nova.bg.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ЦИК обяви телефони за жалби в изборния ден
Дата: 18/04, 21:51
Правят промени в движението в София утре
Дата: 18/04, 21:48
Камион аварира на АМ "Хемус" към София, движението е в една лента
Дата: 18/04, 21:28
Нокаутираха футболист след опит за задна ножица
Дата: 18/04, 21:24
Сметките за парно през март са по-високи от февруари
Дата: 18/04, 21:16