Запознат с разследването на "Петрохан": В САЩ има по над 100 такива случаи на година, за България е нещо ново


Дата: 26/02, 15:20

Кадър Фб

"Всичко е било суета, култ към личността и фанатизъм по определена религия. У нас не сме свикнали на подобрен тип престъпления, самоубийства. Вероятно и затова е масовата психоза на населението. В държави като Америка има такива случаи по 100 на година", коментира запознат с разследването пред България днес.

Според него е нелогично такова престъпление да бъде инсценирано перфектно като самоубийство. Не вижда и мотив - кой и защо би го направил. Невъзможно е и мъжете от хижата, единият от които е имал 16 разрешителни за оръжия, да не окажат никаква съпротива, ако някой ги е нападнал.

Още в https://www.bgdnes.bg/krimi/article/22352929

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Иранка в България: Хиляди майки, които погребаха децата си, танцуват след смъртта на Али Хаменей
Дата: 01/03, 19:23

Светослав Иванов скастри Цветан Цветанов след мръсна дума: Само да ви помоля да спазваме приличен език по телевизията
Дата: 01/03, 19:18

Цветан Цветанов: Схемите за изборите вече са изградени
Дата: 01/03, 19:15

Надежда Нейнски: Ние бяхме наясно, че ударът предстои този уикенд
Дата: 01/03, 19:09

МВнР: Няма данни за пострадали или загинали българи в Близкия изток
Дата: 01/03, 19:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия