Снимка: МВР
Разкриха отвличане в София, спипаха и наркотици, съобщиха от полицията.
Преди два дни е бил получен сигнал за лице, държано против волята му в апартамент в жк. „Студентски град“. Извършена е проверка на адреса.
В апартамента са били установени двама криминално проявени младежи на 18 и 21 години, както и 20-годишният, който подал сигнала, посочва Дарик. По негови данни е бил държан насила от януари 2026 г.
Намерени са 85 пликчета, съдържащи вещества на бучки, прах, кристалообразно вещество и растителна маса, както и таблетки и мобилни телефони.
Иззетите вещества са коноп, метамфетамин и кокаин - с тегло над 110 грама. Задържани са тримата мъже.
Материалите са докладвани в прокуратурата. На задържаните мъже - на 18 и 21 години, е повдигнато обвинение и са арестувани за 72 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Политологът Росен Стоянов: Изненада е, че Радев не отиде лично да я регистрира, а някак надменно изпрати свои хора"
Дата: 03/03, 00:30
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 00:10
Веско Ешкенази: България има световна звезда
Дата: 03/03, 00:00
Отлагат Финалисима и срещата Меси - Ямал заради напрежението в Близкия изток
Дата: 02/03, 23:55
Иво Димчев с втора поредна победа в "Капките"
Дата: 02/03, 23:47