През нощта облачността ще е разкъсана. Ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Минималните температури ще бъдат между 3° и 8°, в София – около 5°. Утре над по-голямата част от страната ще преобладава слънчево време. По-съществени увеличения на облачността ще има над южните райони и на места в Югозападна България ще има слаби валежи от дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 16° и 21°, в София – около 19°.
Над планините облачността ще е по-често значителна и главно в Рило-Родопската област на места ще има слаби валежи от дъжд, над 2500 метра – от дъжд и сняг. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще бъде около 13°, на 2000 метра – около 5°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево, над южното крайбрежие с разкъсана облачност. Ще духа умерен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат 13°-14°. Температурата на морската вода е около 11°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
МОСВ: Няма опасност за българските води след разлива в руската част на Черно море
Дата: 21/04, 11:20
Нетаняху ще бъде арестуван, ако влезе в Унгария
Дата: 21/04, 11:17
61-годишен турски шофьор е загиналият в катастрофата с полетял в дере ТИР край Велико Търново
Дата: 21/04, 11:09
Тръмп: Извличането на иранския уран ще бъде дълъг и сложен процес
Дата: 21/04, 11:051 Коментар
Конгресмен в САЩ: Време е Тръмп да се намеси и да каже истината за НЛО и изчезналите учени в САЩ
Дата: 21/04, 10:58