Булфото
19-годишен увисна на бесилото в с. Микрево, община Струмяни. Младият мъж е намерен в сряда сутринта да виси на въжето от баба си, с която живее от раждането му.
Веднага е подаден сигнал на тел. 112, на място пристигнал екип на Спешна помощ и дежурните към РУ – Сандански. Медиците от Спешна помощ са констатирали смъртта на младежа. Трупът е закаран за аутопсия в Благоевград.
В Микрево се коментира, че момчето не е било агресивно. Работило е като строител. От години живеело с баба си, която го е отгледала. Майката е в чужбина от години. Баща му е починал, съобщава struma.bg.
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по установяване на причината за смъртта на 19-г. младеж продължава. От община Струмяни са изказали съпричастие на близките и са готови за финансова помощ, ако такава им е поискана.
Трагичната вест за смъртта на 19-годишния младеж е сред най-коментираните в най-голямото село в община Струмяни. Една от версиите, която се коментира в Микрево, е, че причината да посегне на живота си е несподелена любов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
СИПРИ: Вносът на оръжие в Европа се увеличава на фона на войната на Русия срещу Украйна
Дата: 09/03, 09:26
След близо две десетилетия Хърватия връща задължителната военна служба
Дата: 09/03, 09:182 Коментара
Абонати от Варна остават без вода днес заради аварии
Дата: 09/03, 09:071 Коментар
Откраднаха цветя за 1000 евро навръх 8 март край Несебър
Дата: 09/03, 09:022 Коментара
Крум Зарков: Сарафов трябва да излезе и да каже кой е политическият властелин
Дата: 09/03, 08:501 Коментар