Цветанка Ризова се оплете в ефир, обърка арести и премиери


Дата: 10/01, 17:47

кадри  bTV

редактор Веселин Златков

Тази вечер ще говорим за незаконния арест на Кирил Петков, така анонсира предаването си „Лице в лице” в новините на bTV Цветанка Ризова. За части от секунда тя осъзна лапсуса, и се поправи, че разговорът в студиото ще е за ареста на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, за който беше повдигнато обвинение на съпредседателят на ПП Кирил Петков, който беше премиер по това време.

Разговорът на Ризова по темата беше с бившия шеф на ДАНС и бивш вътрешен министър Цветлин Йовчев. Водещата започна с въпроса можел ли е Петков да разпореди ареста на Борисов и защо вътрешния министър Бойко Рашков е мълчал през цялото време.

Йовчев заяви категорично, че никой няма право да разпорежда на разследващите полицаи какво да правят, и Рашков е трябвало да реагира.

„Ако моят шеф ми е казал да ударя един шамар на Цветлин Йовчев, аз трябва ли да се съобразя”, тази странна аналогия направи Цветанка Ризова, при това в присъствието на госта си.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Огромен гаф в българския футбол: Отдадоха едноминутна почит за жив футболист
Дата: 18/03, 10:20

Румен Радев: Спартанът е в готовност да вземе още 10 от пострадалите в Кочани
Дата: 18/03, 10:17

Гала се разплака в ефир
Дата: 18/03, 10:14

До 5 хиляди лева глоба за реклами само на чужд език във Варна
Дата: 18/03, 10:14

Виктор Николаев побесня в ефир: Това е чудовищен случай
Дата: 18/03, 10:11

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия