фото: Hayden Schiff, Уикипедия
Бившият президент на Съединените щати Бил Клинтън заяви, че е имал контакти с Епстийн в миналото, но отрече да е знаел за сексуалните му престъпления.
"Не съм извършил нищо нередно", каза Клинтън по време на вчерашното изслушване пред Комисията за надзор на Камарата на представителите на Конгреса. Това че има серия от мои снимки в разсекретените файлове по случая "Епстийн" не значи нищо, добави той, предаде БНТ.
Според документите, 42-ият президент е посещавал имението на осъдения за сексуални престъпления финансист и е пътувал със самолета му по работа, свързана с неговата фондация "Клинтън". Твърди, че е прекъснал контактите си преди Епстийн да бъде обвинен и осъден.
Бил Клинтън, президент на Съединените щати (1993-2001): "Ето какво казах пред комисията. Първо, нямах представа за престъпленията, които Епстийн е извършил. Независимо колко мои снимки ще покажат. Има две неща, които в крайна сметка са много по-важни от всякаква интерпретация на някакви 20-годишни снимки. Знам какво съм видял. И по-важното, какво не съм видял. Знам какво съм направил. И по-важното, какво не съм направил. Не съм видял нищо и не съм извършил нищо нередно."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Ивайло Мирчев: Българската сигурност е в единната европейска сигурност
Дата: 28/02, 20:291 Коментар
Външно предупреди българските граждани в Близкия изток
Дата: 28/02, 20:251 Коментар
Ген. Василев: Проблемът не е в смените на директорите в МВР, а в ефекта им върху системата
Дата: 28/02, 20:10
"Има такъв народ": Войната в Иран ще се отрази на България с особена сила
Дата: 28/02, 19:541 Коментар
Северна Македония: Стоим до нашите съюзници от САЩ в справянето със заплахите в Близкия изток
Дата: 28/02, 19:522 Коментара