Цветлин Йовчев: МВР сбърка при случая „Петрохан“


Дата: 19/02, 20:06

Редактор: Недко Петров

Стопкадър бТВ

МВР допусна грешка в комуникцията след случая „Петрохан“, тъй като информацията не излизаше по официални канали и не бе поднесена по начин, по който да е абсолютно разбираем,  да осветли какво се случва и в каква посока върви разследването. Информацията излизаше на парче, по неофициални канали, много често беше и погрешна, и даде възможност за съвсем грешни интерпретации и формиране на определени представи в хората. А, когато властите излизат и се опитват да опровергават тези формирани представи и да ги променят, това вече става много трудно.

Това заяви бивш вътрешен министър и шеф на ДАНС.

Има грешки в работата, която е извършило МВР през годините. Определено не е възможно при толкова сигнали и толкова време, което е минало, да няма никакъв резултат.  . Не мисля обаче, че външни хора трябва да ни помогнат и да разплетат този случай, както твърди новият вътрешен министър. Аз мисля, че това е екзотична идея и нищо не го налага. Значи, такива експерти е възможно да бъдат поканени тогава, когато имам фактическа сложност при разследването. Тоест, ние не разполагаме с необходимите технологии или необходимите експерти, за да изследваме дадени процеси и да можем да извадим необходимата информация, допълни в „Интервюто на деня“.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Русев: Незаконни водопроводи и строежи спъват ВиК проектите във Варна
Дата: 20/02, 11:43

Министър Адемов разпореди проверка на сигнал за насилие над дете във врачанското село Ракево
Дата: 20/02, 11:35

Гюров: Атаката не беше срещу Цицелков, атаката бе насочена срещу кабинета
Дата: 20/02, 11:292 Коментара

Слави Трифонов събира редколегията тази вечер
Дата: 20/02, 11:25

48-годишна жена загина, след като беше блъсната от 18-годишен шофьор в Пазарджик
Дата: 20/02, 11:15

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия