Временно ограничават движението по пътя Асеновград - Смолян


Дата: 18/01, 16:40

Снимка: АПИ

От 13 до 14 ч. във вторник - 20 януари, за обрушване на скатове ще се ограничи движението в двете посока по път II-86 Асеновград - Смолян при изхода на Асеновград в посока Смолян. Това съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.

По време на работата автомобилите ще се пренасочват по обходен маршрут Девин - Кричим. Трафикът ще се регулира от сигналисти.

От АПИ се извиняват на шофьорите за причиненото неудобство, но ремонтните дейности са необходими, за да се осигури безопасността на движение. 

Апелът към водачите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Обсъждат три нови варианта за вноските по "втората пенсия"
Дата: 19/01, 13:03

Отиде си директорката на Френската гимназия в Пловдив Мариела Николова
Дата: 19/01, 12:55

Гръцките фермери се изтеглят от блокадите по границите с България
Дата: 19/01, 12:53

Външно: Няма данни за загинали или пострадали българи при влаковата катастрофа в Испания
Дата: 19/01, 12:46

Във Варна се засилва интереса към краткосрочните наеми извън синя и зелена зона
Дата: 19/01, 12:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия