снимка Ютуб
Кола се вряза в протестиращи в белградския квартал Жарково и блъсна трима души, шофьорът е задържан от полицията, съобщи вестник сръбският „Блиц“.
Според изданието 50-годишният шофьор е оказал съпротива при задържането. Пострадалите са откарани в център за спешна помощ.
Според вестника шофьорът първоначално се е опитал да избяга от местопроизшествието. Той карал, докато на капака на колата му се качила жена при очевиден опит да го спре. По-късно тя паднала на асфалта. Публикувана от вестника снимка на колата му показва счупено задно стъкло.
Хиляди сръбски граждани участват в големия съботен протест в Белград срещу корупционното управление на президента Александър Вучич. Кулминацията на протеста ще бъде в 16:00 ч. местно време пред парламента.
Седмици наред сърбите протестират срещу властта след трагедията от миналия ноември при рухването на козирката на железопътната гара в Нови Сад, когато загинаха 15 души. Протестиращите искат наказателна и политическа отговорност за виновниците на трагедията, предаде БГНЕС.
Президентът на Косово разпусна парламента, страната отива на нови предсрочни избори
Дата: 06/03, 11:18
От 14 до 15:30 часа отцепват района на Медицинския университет във Варна за учение
Дата: 06/03, 11:16
Зеленски: Ще дам адреса на Орбан на ВСУ, Унгария: Това е смъртна заплаха
Дата: 06/03, 11:092 Коментара
Отново закопчаха известен на полицията варненец, този път за обир на храни
Дата: 06/03, 11:08
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 06/03, 11:00