Силвия Петкова се скара на Петър Дочев в ефир: Обезкосми си гърдите!


Дата: 12/01, 10:08

кадри bTV

редактор Веселин Златков

Актрисата Силвия Петкова направи доста изненадваща забележка на колегата си Петър Дочев по време на гостуването си в „Преди обед”. Припомняйки си стар епизод в предаването, в който водещият се появи почти гол, за да влезе в ледени води, тя буквално му се скара, че не си обезкосмява гърдите.

Дочев призна, че предпочита да е „натурален”, като добави, че има и жени, на които така по им харесва. „Като ще се показваш гол по телевизия, не може без да се обезкосмиш, въпросът е естетически”, отвърна непреклонната Силвия Петкова.

Спорът предизвика голям смях в студиото. Колежките на Дочев Оля Малинова и Яна Донева веднага измислиха решение - да направят анкета сред зрителите, които да решат съдбата на окосмението на водещия.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



За една година при Тръмп САЩ са нанесли почти толкова въздушни удари, колкото през целия мандат на Байдън
Дата: 14/01, 08:14

ВСС изслушва седмината кандидати за европейски прокурор от България
Дата: 14/01, 08:11

Проф. Радка Аргирова: Пикът на грипа ще дойде в края на януари
Дата: 14/01, 08:11

Почина Клодет Колвин – една от първите фигури в борбата за граждански права в САЩ
Дата: 14/01, 08:03

Пеевски: Честит Банго Васил на всички роми!
Дата: 14/01, 07:541 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия