Черно море играе с Добруджа в Албена


Дата: 11/01, 11:42

Снимка: Сайт на Черно море

Вирус повали младежкия национал на Черно море Берк Бейхан. Той е вдигнал висока температура и заради това пропусна първата контрола от зимната подготовка, която „моряците“ спечелиха с 2:1 срещу румънския Фарул на базата му в Овидиу.

В зависимост от състоянието на халфа ще стане ясно дали той ще играе във втората проверка срещу Добруджа на 14 януари в Албена.

Спарингът в сряда ще започне 14 часа, като в него Илиан Илиев отново ще разчита на няколко юноши от школата.

Един от тях – Емануил Няголов, донесе победата над Фарул с хубав гол. Според легендата на Черно море Тодор Марев левият бек има качества, с които да се превърне след време в основна фигура в представителния тим на клуба.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Желязков върна мандата на президента Радев и поиска избори на 29 март
Дата: 12/01, 10:19

Варненец: Получих 5 акта за колан от всяка камера по бул. "Цар Освободител"
Дата: 12/01, 10:17

Политолог: Президентът няма време да се включи пълноценно в политическа кампания
Дата: 12/01, 10:15

Силвия Петкова се скара на Петър Дочев в ефир: Обезкосми си гърдите!
Дата: 12/01, 10:081 Коментар

Д-р Ванушка Стефанова: Грипът измести ковид
Дата: 12/01, 10:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия