Снимка: Булфото
Комин се запали във вход А на блок №15 в хасковския квартал “Орфей”. Сигналът към пожарната е подаден малко след 16 ч., посочва Булфото.
Огънят е тръгнал от печка на дърва в апартамент на третия етаж. Вероятно коминът скоро не е бил почистван, тъй като повечето семейства в блока се отопляват на електричество.
На място пристигнаха два екипа огнеборци, които извършиха оглед по апартаментите. Силно задимяване имаше на шестия и седмия етаж.
Собственик на апартамент от шестия етаж коментира, че наскоро е направил ремонт в дома си, а сега мазилката около комина се е повредила и ще трябва да я прави наново.
Екипите на пожарната останаха повече от час на място, за да се уверят, че всичко е наред. Няма пострадали хора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Хванаха шофьор с близо 4 промила алкохол в Айтос
Дата: 12/02, 10:05
42-годишен мъж опита да плати с фалшива банкнота от 20 евро в Димитровград
Дата: 12/02, 09:56
Мъж намушка трима души в София, загинало е момче на 21 години, друго на 15 и жена са в много тежко състояние
Дата: 12/02, 09:55
"Възраждане" предлага създаване на публичен регистър на педофилите
Дата: 12/02, 09:51
Пламен Статев от хижата е работил със Сталоун, Шварценегер, Ван Дам, Джейсън Стейтъм, Брус Уилис, Джет Ли, Мики Рурк в много холивудски продукции
Дата: 12/02, 09:47