Снимка Булфото
Шефът на родните полиции отправи ясно послание към тях за Великден.
Главният секретар на МВР Георги Кандев взриви социалните мрежи с безкомпромисно нареждане към подчинените си в цялата страна. Целта: да се смаже всеки опит на изборната мафия да се възползва от празничната суматоха.
Според Кандев, криминалният контингент има коварен план – да пазарува гласове, докато институциите са „на ниски обороти“ заради почивните дни. Полицейските шефове в цяла България вече са с готови графици, които гарантират, че капацитетът на МВР няма да бъде намален и на процент, пише novini.bg.
Кандев призова гражданите да не мълчат и да сигнализират за всяка пачка, която се раздава под масата. В емоционален порив към полицаите, Кандев завърши своя пост с думи, които не оставят място за тълкуване: „Колеги, не се прибирайте! Излизайте!“
Държавата обещава да бъде „на мястото си“, независимо дали е Великден или делник. Изборните „брокери“, които се надяваха на спокойствие по празниците, вероятно ще прекарат почивните дни в районните управления.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пеевски: За ДПС изборите никога не са били самоцел
Дата: 19/04, 22:53
Радев: България ще продължи да следва европейския си път
Дата: 19/04, 22:43
Павел Попов: Партньорство с "Прогресивна България" за ВСС и други теми е възможно
Дата: 19/04, 22:421 Коментар
За пръв път от 1997 г.: Радев печели пълно мнозинство със 129 депутати
Дата: 19/04, 22:31
САЩ остават най-големият пазар за пътувания и туризъм в света през 2025 г.
Дата: 19/04, 22:26