pexels
В хода на проведена на 1 февруари полицейска операция по линия „наркотици“ криминалисти от РУ-Костинброд задържаха двама местни жители.
При извършената проверка в дома на единия, служителите на реда открили укрити в тоалетно казанче два плика с общо 150 грама бяло прахообразно вещество, още два със съцветия и електронна везна.
При направения полеви наркотест иззетите вещества реагирали съответно на амфетамин и канабис.
Мъж на 41 години е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство за престъпление от Наказателния кодекс.
В полицейския арест е и 36-годишен костинбродчанин, у когото служителите на реда открили плик с около три грама тревиста маса, реагираща на канабис. Регистрирана е преписка по чл. 354А, ал.3 от НК, предаде Дарик.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кметът на варненския район "Аспарухово": Всички главни пътни артерии са почистени до асфалт
Дата: 02/02, 15:45
Божидар Божанов: Дали не ни снимат със скрити камери в хотелите?
Дата: 02/02, 15:361 Коментар
Увеличиха наказанията на четирима, отмъквали пари за мними ремонти на покриви във Варненско
Дата: 02/02, 15:29
Макс Баклаян за срива на цената на златото: Няма място за паника! Цената ще мине 10 хиляди долара за тройунция
Дата: 02/02, 15:28
Кадри от района на хижата в "Петрохан": Разследват смъртта на 3-ма млади хора, има данни за огнестрелни рани
Дата: 02/02, 15:22