кадър: Диема спорт, архив
Отборите на Спартак (Варна) и Септември (София) ще премерят сили в двубой от 25-ия кръг на efbet Лига. Главен съдия на мача ще е Михаел Павлов.
Домакините от Варна редуват добри и слаби резултати след подновяването на шампионата. "Соколите" се намират на седма позиция с 36 точки, като в последния кръг взеха равенство в дербито с Черно море. В този двубой обаче Спартак игра с 10 души от 37-ата минута, припомня Спортал.
От друга страна гостите се намират в страхотна форма, с която се изкачиха до десето място в таблицата с 30 пункта. В последните пет кръга Септември няма загуба, като регистрира три победи и две равенства.
В първата среща между двата тима с успеха се позравиха "соколите". Тогава точен бе вече бившият нападател на тима Ахмед Ахмедов от дузпа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Спартак загуби от Славия в София
Дата: 06/03, 20:08
Германия изтегля още военни части от Близкия изток
Дата: 06/03, 19:53
Варненският кмет: Двойно увеличение на парите за ремонти на пътищата, а общината работи с 1/12-та от миналогодишния бюджет
Дата: 06/03, 19:36
Посланикът на Иран в България: Не виждаме България като легитимна цел за нападение
Дата: 06/03, 19:34
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 06/03, 19:30