pexels
Проверява се версия за видеозаснемане в гинекологичен кабинет и в Бургас. Това съобщиха източници на NOVA.
Припомняме, че теч на кадри в сайт за възрастни вече бе засечен от кабинет в София. След като бяха задържани за 24 часа, д-р Венелин Иванов, който практикува в него, както и съпругата му, бяха освободени с мотив, че няма доказателства той да е публикувал записите.
Междувременно Окръжната прокуратура в Бургас пое случая с незаконните видеа от салони за красота. До момента по случая работи само държавното обвинение на районно ниво. По незаконните заснемания на места, където клиентите са голи, вече са сезирани РЗИ-Бургас и Комисията за защита на лични данни, а проверка е започната и от НАП.
Днес на директора на РЗИ-Бургас е указано да предостави всички актове за условията и реда за поддържане на публичен регистър на обектите с обществено предназначение, извършващи лазерна епилация в Бургас.
Указано е също така Комисията за защита на личните данни да предостави наличните актове, издадени за удостоверяване на администрирането на лични данни от студиа, извършващи лазерна епилация в града. Разпитите на пострадали лица продължава и днес.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Борислав Сандов за мъжете от хижата в "Петрохан": Не знаех, че те притежават оръжия, а и не съм виждал
Дата: 08/02, 18:55
Профилът на Николай Златков в Инстаграм е изтрит в 1 часа тази нощ
Дата: 08/02, 18:48
Слави Ангелов: Калушев накарал 3-мата да се самоубият в хижата, после повел другите на смърт
Дата: 08/02, 18:341 Коментар
Почина Илиян Василев
Дата: 08/02, 18:31
Откараха дете в болница, след като бе ударено от моторист на пътя
Дата: 08/02, 18:25