Снимка: МВР
Разкриха отвличане в София, спипаха и наркотици, съобщиха от полицията.
Преди два дни е бил получен сигнал за лице, държано против волята му в апартамент в жк. „Студентски град“. Извършена е проверка на адреса.
В апартамента са били установени двама криминално проявени младежи на 18 и 21 години, както и 20-годишният, който подал сигнала, посочва Дарик. По негови данни е бил държан насила от януари 2026 г.
Намерени са 85 пликчета, съдържащи вещества на бучки, прах, кристалообразно вещество и растителна маса, както и таблетки и мобилни телефони.
Иззетите вещества са коноп, метамфетамин и кокаин - с тегло над 110 грама. Задържани са тримата мъже.
Материалите са докладвани в прокуратурата. На задържаните мъже - на 18 и 21 години, е повдигнато обвинение и са арестувани за 72 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Полицията в австрийския град Кремс разследва смъртта на 15-месечно бебе
Дата: 19/02, 18:26
РЗИ: Водата в част от Добрич не е годна за пиене
Дата: 19/02, 18:24
Варна с грандиозна програма за 610 хиляди евро за 100-годишнината на "Варненско лято"
Дата: 19/02, 18:19
Проф. Александър Маринов: Кабинетът ми прилича на коалиция „Всички срещу Пеевски“
Дата: 19/02, 18:011 Коментар
Нетаняху: Ако Иран атакува Израел, ще срещне отговор, какъвто дори не може да си представи
Дата: 19/02, 18:00