снимка: pexels.com
Мъжът, който се е намирал в пикапа „Сайбъртрък“ на „Тесла“, избухнал в пламъци пред хотел на избрания за президент на САЩ Доналд Тръмп в Лас Вегас, е получил огнестрелна рана в главата преди експлозията. Мотивите му остават неизвестни, предадоха световните агенции, като се позоваха на представители на властите.
„Чрез службата на съдебния лекар установихме, че лицето е получило огнестрелна рана в главата преди експлозията на автомобила“, каза на пресконференция шерифът на окръг Кларк Кевин Макмахил. Той посочи още, че в краката на мъжа, който е идентифициран като Матю Ливелсбергер, е бил намерен пистолет, допълва БТА.
Ливелсбергер бил военнослужещ от елитното армейско подразделение „Зелени барети“, което се състои от експерти по партизанска война. Той постъпил в армията през 2006 година, посочва Асошиейтед прес.
Ливелсбергер бил в отпуска в деня на експлозията и в пикапа била открита военната му идентификация.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Турски тир се преобърна в района на монтанското село Крапчене
Дата: 11/05, 19:101 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 19:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 19:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 19:00
Спартак пусна в продажба билетите за градското дерби при дублиращите отбори
Дата: 11/05, 18:59