Булфото
Представители на „БСП – Обединена левица“ пристигнаха на „Дондуков“ 2 за консултации с президента Илияна Йотова в рамките на процедурата по назначаване на служебен министър-председател.
За срещата с президента дойдоха заместник-председателят на Народното събрание Драгомир Стойнев, както и заместник-председателите на парламентарната група Кирил Добрев и Мая Димитрова.
В 13:00 ч. предстои Илияна Йотова да се срещне с представители от „Има такъв народ“.
По-рано днес държавния глава проведе консултации и с парламентарната група на „ДПС – Ново начало“.
Във вторник президентът Йотова се срещна с ГЕРБ – СДС и „Продължаваме промяната – Демократична България“ за консултации в рамките на процедурата по назначаване на служебен министър-председател.
Миналата седмица Илияна Йотова се срещна с всички потенциални служебни премиери, заемащи длъжностите, посочени в Конституцията. Петима от тях изразиха готовност да поемат поста - подуправителят на Българската народна банка (БНБ) Андрей Гюров, заместник-омбудсманът Мария Филипова, председателят на Сметната палата Димитър Главчев, както и заместник-председателите на Сметната палата Маргарита Николова и Силвия Къдрева, предаде бТВ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Временно променят маршрута на тролейбусите във Варна
Дата: 06/02, 09:11
Съдът назначи експертиза по дело, образувано по жалба срещу решение на директора на РИОСВ - Варна
Дата: 06/02, 08:58
Да почерпят днес всички с имена, означаващи "светлина"
Дата: 06/02, 08:52
Пещерняк: 15-годишният ми син е с Калушев, убеждението ми е, че са добре
Дата: 06/02, 08:451 Коментар
Тръмп: Необходимо е ядрено споразумение, което да замени договора Нов СТАРТ с Русия
Дата: 06/02, 08:332 Коментара