Стопкадър бТВ
Българка има нужда от подкрепа в тежък за нея момент.
Майка на две деца се нуждае от спешна помощ за лечение на рак на белия дроб. Деляна Пеева е диагностицирана с аденокарцином с метастази, а необходимата сума за лечението ѝ в Турция е 150 000 евро.
Коледните празници донесли тежката новина в дома на семейство Пееви. Всичко започнало с болки в гърба, които по-късно се оказали симптом на сериозното заболяване.
"Оптимистично съм настроена, позитивно мисля, всичко ще мине както трябва. Две прекрасни деца, заради които се боря и трябва да продължа да живея", сподели пред bTV Деляна Пеева.
16-годишната ѝ дъщеря Анастасия разказва за началото на семейната драма: "Всичко започна от това, че я болеше гърба много и накрая успяхме да я навием да отиде на лекар и чакахме резултатите да излязат. Когато излязоха, разбрахме всъщност какво е. Лекарите казаха, че е хванато в ранен етап и ще бъде излекувано, но с време усилия и средства."
Сумата за лечението е непосилна за семейството, пише dunavmost.com. Всеки, който желае да помогне, може да го направи чрез дарение по банковата сметка на Фондация "Павел Андреев":
IBAN: BG43BUIN95611000740296
BIC: BUINBGSF
Получател: Фондация "Павел Андреев"
Основание: Деляна Пеева
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
ВиК-Варна: Аспарухово, Галата, Ракитника и Звездица са под сериозен риск от водна криза
Дата: 22/01, 14:26
Възстановиха маршрута на Автобус 31 А от градския транспорт на Варна
Дата: 22/01, 14:23
Омбудсманът иска строг регламент и контрол как, кога и дали да се връзват психично болните пациенти
Дата: 22/01, 14:19
Синоптикът Янков: Ще натрупат от 3 до 5 см сняг
Дата: 22/01, 14:14