Снимка: МВР
Полицаи от ОДМВР - Добрич откриха в село Стефан Караджа лек автомобил „Рено Клио", противозаконно отнет от територията на Варна, съобщават от МВР. Задържан е 42-годишен мъж от Добрич.
При проведените допълнителни претърсвания в обитавани от мъжа помещения на различни адреси в Добрич са открити амфетамин с тегло 1.66 г, хероин - 81 г, както и вещи, откраднати от различни търговски обекти в града - акумулаторни винтоверти, дрелки, ъглошлайфи и др.
По случая е образувано досъдебно производство. С постановление на наблюдаващ прокурор 42-годишният мъж е с наложена мярка за неотклонение „задържане под стража“ за срок до 72 часа.
Работата по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Сенатът на САЩ не позволи на Тръмп да спре войната
Дата: 05/03, 07:20
Над 400 българи се прибраха от Дубай и Абу Даби
Дата: 05/03, 07:001 Коментар
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 05/03, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 05/03, 07:00
Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 05/03, 06:10