Йотова: Трябва да гарантираме максималната стабилност и сигурност на хората


Дата: 10/02, 10:19

Булфото

Трябва да гарантираме максималната стабилност и сигурност на нашите граждани, каза президентът Илияна Йотова в началото на консултациите с "Алианс за права и свободи" (АПС) относно процедурата по назначаване на служебен премиер.

По-късно днес държавният глава ще разговаря и с "Морал, единство, чест" (МЕЧ) и с "Величие", предаде БТА.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Енергийният министър в оставка Жечо Станков: Безпроблемна работа на българската рафинерия след като Великобритания удължи лиценза на "Лукойл"
Дата: 10/02, 22:50

Федерацията по борба: В държавното първенство ще бъдат допуснати само състезатели с български паспорт
Дата: 10/02, 22:40

Адриана: Историята на 11-месечно бебе с чернодробна трансплантация
Дата: 10/02, 22:40

Препатили сънародници отърваха болницата
Дата: 10/02, 22:40

Начало на двубоя Григор Димитров - Алекс Микелсен в Далас
Дата: 10/02, 22:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия