Кадър Фб
Продължава разследването на мистериозното убийство край хижа "Петрохан". След като от полицията потвърдиха за намерени три тела с огнестрелни рани, предстои експертизи да доказват вида на оръжието, както и дали става въпрос за убийство и последвало самоубийство. Работи се по всички версии.
Разследващите откриха и данни за секта, свързана с организацията, стопанисвала хижата. Тримата убити не са криминално проявени, а откритите оръжия са законно притежавани.
Единият от убитите е Дечо Василев, за когото вече съобщихме. Вторият труп е на 49-годишния Ивайло Иванов. По непотвърдена информация той е бил основният наемател. Сградата обаче не е негова, а на Ивайло Калушев. За него пък се знае, че дълги години е живял в чужбина. В момента е обявен за издирване. Третият труп е на Пламен Статев, на 51 години.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Омбудсманът за клиповете от козметичните салони: Това е потъпкване на човешкото достойнство
Дата: 04/02, 21:10
Кедъра и Милица: Футболистите се познават по прическите, баскетболистите - по татуировките
Дата: 04/02, 21:03
Министър Силви Кирилов е разпоредил одит в МБАЛ „Св. Анна“ във Варна
Дата: 04/02, 21:02
Общински съветник припомни със снимки какъв сняг е имало преди 21 години във Варна
Дата: 04/02, 20:49
Сандов: Би било много полезно да се оповестят сигналите на организацията на загиналите в "Петрохан"
Дата: 04/02, 20:35