Снимка: Булфото
По предложение на ГЕРБ-СДС гласуването на промените в КСО на второ четене беше отложено. При първото гласуване само ПП-ДБ се обявиха "против", а при прегласуването към тях се присъединиха и от МЕЧ, посочи БНР.
Изслушването на министър-председателя Андрей Гюров и трима министри от кабинета също беше отложено, но за по-късно през деня.
Повод стана постъпило уведомление от Гюров и служебния министър на транспорта Корман Исмаилов, че поради неотложни ангажименти не могат да присъстват. Депутатите обаче решиха да им дадат възможност по-късно да се включат в процедурата по изслушване. Темата е ситуацията с намиращите се на летището военни самолети на САЩ, напрежението в Близкия изток и планираното му временно затваряне за граждански цели. Изслушването е по искане на "Възраждане".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Помогнаха на котарака Мъри, символът на връх Мусала, до дни го връщат отново в планината
Дата: 26/02, 22:40
Хилъри Клинтън: Нямам информация за престъпленията на Епстийн и не си спомня някога да съм се срещала или разговаряла с него
Дата: 26/02, 22:30
Защитникът на Лудогорец Оливие Вердон след тежката загуба от Ференцварош: Така е във футбола, ще се концентрираме в първенството
Дата: 26/02, 22:20
Лудогорец отпадна от Лига Европа
Дата: 26/02, 22:10
Един милиард пъти по-бърз от нас: AI и бъдещето
Дата: 26/02, 22:10