Снимка: Пиксабей, илюстративна
Под ръководството на Районната прокуратура в Монтана водят разследване за нанесени удари с тиган от баща спрямо 12-годишния му син, съобщиха от обвинението.
В качеството на обвиняем по делото е привлечен 55-годишният баща на детето. На 5 януари 2025 г. в жилище в град Монтана мъжът нанесъл удари с тиган на 12-годишия си син.
В резултат на действията на обвиняемия на детето е причинена телесна повреда, изразяваща се в болка и страдание без разстройство на здравето.
Момчето е настанено в кризисен център за пострадали от насилие. Изготвено е постановление от наблюдаващия прокурор за задържане на обвиняемия за срок до 72 часа.
Предстои постановленията за привличане в качеството на обвиняем и за задържане за срок до 72 часа да му бъдат предявени от разследващия орган при РУ – Монтана, предава Дарик.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски е обсъдил с Коща стъпките за европейска интеграция на Украйна
Дата: 09/05, 22:14
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 22:10
Седем колоездачи от Giro d'Italia са в областната болница във Велико Търново
Дата: 09/05, 22:03
Яйцата намаляват риска от Алцхаймер с до 27%
Дата: 09/05, 21:44
39 задържани в Париж след забранени крайнодесни и антифашистки демонстрации
Дата: 09/05, 21:24