Кадър Фб
Фамилия Стораро отново привлече вниманието с разточителния си начин на живот и впечатляващите си придобивки.
И тримата мъже в семейството – Тони, Фики и Емрах – карат луксозни и мощни автомобили, а младият изпълнител Емрах наскоро демонстрира и новото си бижу в колекцията – часовници на стойност 75 000 лева, пише Блиц.
В социалните мрежи певецът сподели снимки на престижните аксесоари, произведени от една от най-скъпите и престижни марки в света. Луксозният му вкус не спря дотук – на масата до часовниците се виждаха и бижута, сред които пръстени и синджири, чиято обща стойност надхвърля 20 000 лева.
Естествено, подобни демонстрации на богатство веднага породиха коментари.
Въпреки слуховете и завистта, фамилия Стораро продължава да показва стил и размах, доказвайки, че успехът им на музикалната сцена носи не само популярност, но и финансово благополучие
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Иванчева: Спрете да ме съдите, че съм благодарила на Радев и Йотова
Дата: 20/01, 21:06
Култовият сериал "Седморката на Блейк" е пред завръщане на екран
Дата: 20/01, 20:511 Коментар
Гражданин в рейса във Варна: Контролата иска да глоби възрастна жена с 40 евро, а тя имаше само 5 лева
Дата: 20/01, 20:41
Катастрофа на влизане в квартал "Аспарухово" във Варна
Дата: 20/01, 20:30