Летим до Париж за под 100 лева


10/01/2025, 09:35

Кадър Изи джет

Полетите започват от 30 март с честота три пъти седмично

Нискотарифната авиокомпания easyJet ще свързва директно София и Париж от пролетта на 2025 година. Информацията бе потвърдена официално от "Летище София" чрез съобщение в социалните мрежи.

Според обявената информация, полетите ще стартират на 30 март 2025 година и ще се изпълняват три пъти седмично - всеки вторник, сряда и неделя. Дестинацията е летище Орли в Париж, което е второто по големина летище във френската столица, предаде Дунав мост.

"Планирайте своето пътуване още сега и се насладете на още повече опции за посещение на града на любовта!", призовават от летище София в официалното съобщение.

Стартовите цени за новата линия започват от 47 евро в едната посока, като в тази сума не е включен багаж. Това прави новата линия конкурентна алтернатива на съществуващите полети между двете столици.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пътници готвят иск за десетки милиони евро след инцидента край Солун с "Райънеър"
Дата: 21/08, 19:59

Запечатаха бус с над 300 кг храни без маркировка
Дата: 21/08, 19:54

Няма съгласие за размера на минималната заплата след поредна среща между властта и социалните партньори
Дата: 21/08, 19:441 Коментар

От 24 до 28 август временно променят влаковете в района на гара Пловдив
Дата: 21/08, 19:38

Затягат мерките срещу имотните измами: Нови правила за сделки, завещания и нотариуси
Дата: 21/08, 19:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия