Агентът на африканците в Спартак дойде във Варна


12/01/2025, 20:31

Снимка Национален спортен клъстер / National Sports Cluster

Агентът на африканските футболисти, които са на проби в Спартак Варна, Чарз Огбуехи от футболната академия на Стефан Лазаров, пристигна днес във Варна. Проектът се реализира с помощта на Почетния консул на България в Демократична република Сао Томе и Принсипи - инж. Васил Червенков, пшат на страницата на Национален спортен клъстер / National Sports Cluster във Фейсбук.

Припомняме, че в събота дойдоха трима африкански футболисти на проби. Те са на възраст под 20 години. Либериецът Колако Джонсън е централен нападател. Нигерийците Умар Файсал и Емануел Аджоко са вратар и крило. И тримата ще останат на проби около 10-ина дни, за да се запознае с техните качества старши треньорът Николай Киров.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кирил Домусчиев може да вземе част от акциите на ЦСКА
Дата: 30/08, 16:35

Шофьор гледа видео за възрастни зад волана на автобус по линията София – Казанлък
Дата: 30/08, 16:27

Скутер мина през главата на човек в Дунав край Лом
Дата: 30/08, 16:12

Хмара предлага Киев да използва предсрочно заем от ЕС, за да покрие дефицита си
Дата: 30/08, 16:01

Германска пенсионерка в село Лозен: В Германия едва оцеляваме, в България е по-евтино, тук се излекувах
Дата: 30/08, 15:51

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия