Снимка: Булфото
Движението по пътя Пампорово – Чепеларе временно беше ограничено заради катастрофа, но вече е възстановено, съобщиха от пресцентъра на ОД МВР в Смолян.
Пътнотранспортното произшествие е станало между два леки автомобила – „Хюндай“ с турска регистрация и „Ауди“ с българска.
В участъка в близост до бившата автогара водачът на автомобила с турска регистрация е навлязъл в насрещната лента и е ударил челно другата кола.
При сблъсъка е пострадала жена, пътувала в „Ауди“-то. Тя е транспортирана до МБАЛ – Смолян за преглед, посочва БТА.
Пациентката е в стабилно състояние, резултатите от рентгенова снимка и изследвания ще покажат какви са получените травми, уточниха от Спешното отделение в областната болница.
Жената е с нараняване в областта на шията, според първоначалния преглед. В болницата е откарано и момче, пътувало в автомобила с турска регистрация. То също е в стабилно състояние.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Контрера не иска ВМРО да подкрепи Радев на изборите
Дата: 28/02, 21:191 Коментар
Борисов: Иранските атаки по страните от региона и техните граждани трябва да бъдат прекратени
Дата: 28/02, 21:121 Коментар
Надежда Йорданова: Министър Янкулов да посочи заместник на Борислав Сарафов
Дата: 28/02, 21:071 Коментар
Марулята поскъпна до 1 евро за бройка
Дата: 28/02, 20:59
Нито един от американските самолети не е излетял от летище "Васил Левски
Дата: 28/02, 20:53