снимка: Община Варна
Във връзка с полагане на асфалтова настилка, днес и утре (22 и 23 януари) от 9:00 до 17:00 ч. ще бъде затворена за движение ул. „Д-р Пискюлиев“ в участъка между ул. „Георги Бенковски“ и ул. „Ангел Кънчев“.
В затворения участък ще бъдат пропускани автомобили със специален режим на движение и автобусите на градския транспорт, съобщиха от дирекция „Инженерна инфраструктура и благоустрояване“ към Община Варна.
Припомняме, че на ул. „Д-р Пискюлиев“ се извършва основен ремонт по проект, финансиран по програмата на Министерството на финансите за инвестиционни проекти на общините.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 30/08, 01:20
Сърбинът Михайло Столич спечели първия етап на 73-ата колоездачна Обиколка на България
Дата: 30/08, 01:00
Интензивното каране на колело намалява неблагоприятното въздействие на недоспиването
Дата: 30/08, 00:30