Пиксабей
В две варненски училища са изпратени заплашителни съобщения за поставени взривни устройства, но те са на стари адреси на електронни пощи, които рядко се използват. Това съобщиха от Регионалното управление на образованието във Варна, предаде Радио Варна.
От Областната дирекция на МВР във Варна извършват проверка. Според протокола в такива случаи занятията в учебните заведения обаче не са прекъснати.
След приключване на проверките ще се вземе решение дали да има по-нататъшни действия.
Сигнали за бомби са подадени тази сутрин в различни училища в няколко града на страната, един от които е Варна.
Десетки са сигналите за поставени взривни устройства, получени на имейлите на учебните заведения, предаде БНР. Извършват се проверки в Стара Загора, Враца, Варна и София.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Днес няма да се плаща за Синя и Зелена зона във Варна
Дата: 06/05, 09:15
Военноморското училище във Варна усилено използва изкуствен интелект
Дата: 06/05, 09:08
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 09:00
Служебният министър на отбраната Атанас Запрянов: Без наборна служба, професионалните военни не са достатъчни
Дата: 06/05, 08:58
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 08:50