Булфото
"Много тежко е положението в държавата наистина", заяви в кулоарите на парламента Лидерът на ДПС-Ново начало Делян Пеевски, предаде репортер на NOVINI.BG.
С делкане и с постове не става, заяви той.
"В петък ще стане ясно каква е цената на срамната сделка на това, което се роди. Аз предричам, че ГЕРБ, БСП и цялата тази кохорта ще прикрие измами и няма да се дадат имунитети. Моята информация е, че това е сделката за влизането на деребеите", заяви Пеевски и поясни, че не само за Джейхан Ибрямов говори.
На въпрос дали е заплашвал Наталия Киселова, той отговори, че е щял да подаде сигнал срещу нея, ако не е внесено предложението за имунитети.
Според него формулата на правителството е правителство на грабежа - ГЕРБ, БСП, ИТН и дерибеите. "Никой не се занимава с хората, само грабеж", обясни лидерът на ДПС-Ново начало
"Свърши времето на соросоидните медии, а те са на един откраднал 5 милиарда… живеещ в Белград – Цветан Василев", заяви още Делян Пеевски.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ЕС въвежда 2 нови изисквания за всички коли от 1 юли
Дата: 07/05, 20:04
Проф. д-р Христова: Хантавируси имаме и ние в България, и в Европа
Дата: 07/05, 19:55
Шефът на АИКБ: Бизнесът очаква по-работеща държава
Дата: 07/05, 19:49
Тръмп за войната в Иран: Ще приключи бързо, ако не - ще има удари на по-високо ниво
Дата: 07/05, 19:43